Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Context menu
gl: Menú contextual

en: Title changed from %original to %current.
gl: Cambiouse o título de %original a %current.

en: book: updated %title.
gl: libro: %title actualizado.

en: %type: added %title.
gl: %type: engadido %title.
