Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: book: updated %title.
he: ספר: %title עודכן.
