Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Title changed from %original to %current.
hr: Naziv je promijenjen iz %original u %current.

en: book: updated %title.
hr: knjiga: osvježena %title.
