Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Settings saved
hu: A beállítások mentése megtörtént

en: Context menu
hu: Helyi menü

en: Title changed from %original to %current.
hu: A cím megváltozott erről: %original erre: %current.

en: book: updated %title.
hu: könyv: %title frissítve lett.

en: Change type
hu: Típus megváltoztatása
