Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед
