Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: view
ug: كۆرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Change type
ug: تۅرىنى ئۉزگەرتىش
