Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: content
vi: nội dung

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Rename
vi: Đổi tên

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: AJAX submit
vi: Đệ trình AJAX

en: Icon path
vi: Đường dẫn tới biểu tượng

en: Context menu
vi: Menu ngữ cảnh

en: Title changed from %original to %current.
vi: Tiêu đề đã được đổi từ %original thành %current.

en: book: updated %title.
vi: sách: đã cập nhật %title.

en: Default Icon set
vi: Bộ Icon mặt định

en: Content renamed from %title to %newtitle
vi: Tiêu đề đã được sửa đổi từ %title thành %newtitle

en: You don't have permissions to rename this content
vi: Bạn không có quyền sửa đổi
