Outline Designer (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had
