Outline Designer (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Title changed from %original to %current.
cs: Nadpis změněn z %original na %current.

en: book: updated %title.
cs: kniha: aktualizováno %title.
