Outline Designer (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Title changed from %original to %current.
fa: عنوان از %original به %current تغییر کرد.

en: book: updated %title.
fa: کتاب: %title به‌روز شد.
