Outline Designer (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Context menu
fi: Kohdevalikko

en: Title changed from %original to %current.
fi: Otsikko vaihdettiin muodosta %original muotoon %current.

en: book: updated %title.
fi: kirja: %title päivitetty.

en: Change type
fi: Muuta tyyppiä
