Outline Designer (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.
