Outline Designer (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: book: updated %title.
mr: पुस्तक : संरक्षीत केले  %title.
