Outline Designer (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Icon path
pl: Ścieżka ikony

en: Context menu
pl: Menu kontekstowe

en: Title changed from %original to %current.
pl: Zmieniono tytuł z %original na %current.

en: book: updated %title.
pl: Książka: zaktualizowano %title.

en: %type: added %title.
pl: %type: dodano %title.

en: Change type
pl: Zmień typ

en: add book
pl: dodaj książkę

en: Additional icon
pl: Dodatkowa ikona

en: Packaged icons
pl: Spakowane ikony
