Outline Designer (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Context menu
bo: གོང་འོག་ནང་དོན་གྱི་གདམ་བྱང

en: Title changed from %original to %current.
bo: ཁ་བྱང་%original་ནས་%current་ལ་བསྒྱུར་ཚར།

en: book: updated %title.
bo: དེབ། %title་གསར་བསྒྱུར་བྱས་འདུག
