Outline Designer (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: view
hi: देखें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Title changed from %original to %current.
hi: शीर्षक को %original से %current में बदल दिया गया है.

en: book: updated %title.
hi: पुस्तक: अद्यतन %title |
