Outline Designer (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Title changed from %original to %current.
ku: ناونیشان لە %original گۆڕا بۆ %current.

en: book: updated %title.
ku: پەڕتووک: %title تازاکرایەوە.
