Outline Designer (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.
