Outline Designer (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Title changed from %original to %current.
sq: Titulli është ndryshuar nga %original në %current.

en: book: updated %title.
sq: libri: u përditësua %title.

en: %type: added %title.
sq: %type: u shtua %title.
