Outline Designer (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Rename
sv: Byt namn

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Context menu
sv: Sammanhängande meny

en: Title changed from %original to %current.
sv: Titeln ändrades från %original till %current.

en: book: updated %title.
sv: bok: uppdaterade %title.

en: %type: added %title.
sv: %type: lade till %title.

en: Change type
sv: Ändra typ
