Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Re-order book pages and change titles
ar: أعد ترتيب صفحات الوثيقة وغير العناوين
