Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх
