Outline Designer (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Settings saved
uk: Параметри збережено

en: Icon path
uk: Шлях до піктограми

en: Context menu
uk: Контекстне меню

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено заголовок з %original на %current.

en: book: updated %title.
uk: книга: оновлено %title.

en: %type: added %title.
uk: %type: доданий %title.

en: Change type
uk: Змінити тип

en: add book
uk: додати книгу

en: Content operations
uk: Операції з матеріалами

en: Content renamed from %title to %newtitle
uk: Матеріал перейменовано з %title на %newtitle

en: You don't have permissions to rename this content
uk: Ви не маєте повноважень перейменовувати цей матеріал

en: Warning: Changing content types can have undesirable effects
uk: Увага: Зміна типів матеріалів може призвести до небажаних наслідків

en: You must enter a title in order to add content!
uk: Щоб додати вміст необхідно ввести заголовок!

en: Menu theme
uk: Тема меню

en: Saving..
uk: Збереження..

en: %title (%type) added (nid: %nid)
uk: %title (%type) додано (nid: %nid)

en: Content creation access denied!
uk: Закритий доступ до створення матеріалів!

en: Are you sure you want to delete this content?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей матеріал?

en: Child pages
uk: Дочірні сторінки
