Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Mail
am: ደብዳቤ
