Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Account name
ar: اسم الحساب
