Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome
