Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Mail
be: Пошта
