Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Mail
bg: Адрес e-mail
