Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Mail
ca: Correu

en: Add account
ca: Afegeix un compte
