Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw
