Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Mail
da: E-mail

en: Account name
da: Kontonavn
