Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα
