Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Mail
eu: Posta

en: Delete account
eu: Ezabatu kontua
