Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Mail
fr: Courriel

en: Account name
fr: Nom du compte

en: Add account
fr: Ajouter un compte
