Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Mail
hr: E-pošta
