Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Mail
hu: Levél

en: Account name
hu: Számlatulajdonos neve
