Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Mail
hy: Փոստ
