Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Mail
is: Póstur
