Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Account name
it: Nome utente
