Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Mail
lt: Paštas
