Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Mail
nl: E-mail

en: Add account
nl: Account toevoegen
