Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Mail
pl: Poczta

en: Account name
pl: Nazwa konta
