Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Mail
pt: Correio

en: Account name
pt: Nome de conta

en: Event Title
pt: Título do Evento

en: Event Description
pt: Descrição do Evento
