Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Mail
ro: E-mail
