Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Mail
ru: Почта

en: Account name
ru: Название счёта

en: Add account
ru: Добавить аккаунт

en: Event Title
ru: Название события
