Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta
