Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
