Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri
