Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Mail
sr: Пошта
