Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Mail
sv: E-post

en: Account name
sv: Namn på konto
